» Sipariş ve Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Koşulları


www.matematusyayincilik.com sipariş esnasında teslimat bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra işleminizi onayladığınız taktirde sistem tarafından size sipariş işleminin başarılı olduğunu ve sipariş numarasını belirten bilgi mesajı sistemimizde kayıtlı mail adresinize e-posta ile gönderilecektir.

Siparişinizin işleme alınması için eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınızdan provizyon kodu alındıktan sonra, havale yolu ile işlem yapmışsanız havale yaptığınız günden itibaren siparişiniz işleme alınmaktadır.

Siparişleriniz işleme alındığı anda siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise sipariş günü, mevcut değil ise sitemizde belirtilen tedarik sürecinde karşılanıp kargoya verilmektedir.

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olma zorunluluğu aranmamaktadır.

 

Sipariş Teslimatı


Siparişleriniz kargoya verildiğinde sistemimize kayıtlı olan cep telefonu numaranıza ve e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir.

 

Sistemimizin size göndermiş olduğu e-posta veya cep telefonunuza gelen sms den 12 saat sonra sitemizdeki sipariş takip bölümünden kargo referans numaranız ile kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

 

NOT : Saat 16:00 ‘ dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.